You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Váš nákupní košík je prázdný!

Vinárna Komarov

Naše vinotéka a firemní prodejna se nachází v centru Ivančic, na Palackého náměstí 27. Zde si vyberete z našeho portfolia lahvových i sudových vín i různé pochutiny k vínu.V naší vinárně lze posedět jak uvnitř, kde je zhruba 16 míst k pohodlnému sezení,tak v případě hezkého počasí venku. Můžete si dát kávu espresso, různé druhy čajů,domácí limonádu i lahvové pivo. K tomu tyčinky, korbáčky v několika příchutích, arašídy, mandle a nebo třeba ivančické brambůrky.V nabídce je vždy několik druhů nealko nápojů slazených i bez cukru. Samozřejmostí je příjemná obsluha s dobrou znalostí všech našich vín,takže dovede poradit při výběru odrůdy.

Pod vinárnou se nachází sklep, kde zrají naše červená vína ve starých dubových sudech i v sudech barrique. Sklep je 50 metrů dlouhý a v některých částech máme uskladněná lahvová vína ke zrání. Při řízených ochutnávkách jdeme vždy ochutnat několik vzorků přímo ze sudu.

Do naší vinárny s vchází průchodem z náměstí Palackého, směrem do Lidové školy umění Ivančice. Nad novými vraty, které se na noc zavírají,máme ocelovou vystrč s upoutávkou.